DOSTAWA ZAMÓWIONEGO ZLECENIA


P.T. Klienci mają do wyboru odbiór osobisty zrealizowanego zamówienia lub dostawę z pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty. Odbiór osobisty z reguły jest darmowy, chyba że towar został sprowadzony na życzenie Klienta. Wówczas BALMEDIA może przy akceptacji zamawiającego wyznaczyć dodatkowe koszty związane ze sprowadzeniem towaru. Jeżeli nie uzgodniono inaczej opłata za przesyłkę wynosi:

pojedyncze płyty CD lub DVD – 10 zł netto
do 15 kg – 20 zł netto
do 30 kg – 40 zł netto
paleta – 140 zł netto

Firmy kurierskie dostarczają towar najczęściej od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 18.00. Kurier może posiadać numer telefonu kontaktowego do Klienta, na co ten niniejszym wyraża zgodę. Klient ma obowiązek sprawdzenia stanu przesyłki w obecności kuriera lub pracownika poczty dostarczającego przesyłkę i w przypadku uszkodzenia paczki lub przesyłki spisać stosowny protokół, jeżeli odmawia przyjęcia. BALMEDIA nie ponosi odpowiedzialności i kosztów przesyłki, jeżeli Klient zaakceptował przyjęcie uszkodzonej przesyłki.

szablony nadruku na płyty CD i DVD
cennik nadruku na płyty CD i DVD
realizacja nadruku na płyty CD i DVD
opakowania na płyty CD i DVD
tłoczenie płyt CD
nadruk na płytach cd dvd

1. Nadruki na płytach CD i DVD realizujemy techniką cyfrową, offsetową i sitodrukową w zależności od wielkości zamówienia i oczekiwań Klienta. Przy większych zamówieniach zapytaj o dodatkowy GRATIS!

2. Realizujemy zamówienia nadruku na płytach i wkładki już od 1 szt na poczekaniu.

3. Wykonujemy nietypowe opakowania do płyt CD/DVD.

4. Realizujemy inne zlecenia w zakresie projektów graficznych i druku.